Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Nosreti group      
NOSRETI Group

 

NOSRETI Group je združenie výlučne českých firiem pod spoločným vlastníkom pánom Jaroslavom Nosrätim. Združenie zahrnuje spoločnosť dopravnú a veľkoobchodnú – NOSRETI a.s. a NOSRETI velkoobchod s.r.o.,realitnú spoločnosť – NOSRETI reality a.s., slovenskú dopravnú a veľkoobchodnú spoločnosť – NOSRETI SK, s.r.o. a výrobnú spoločnosť – Vinařství Nosreti s.r.o.


Základnou myšlienkou NOSRETI Group je byť dôveryhodným podnikateľským partnerom zodpovedným za svoje kroky voči obchodným partnerom, spoločnosti a životnému prostrediu.


Firmy združené v rámci NOSRETI Group využívajú elektrickú energiu a teplú vodu z fotovoltaických a solárnych systémov, v oblasti predaja výrobkov zabezpečuje spätný odber odpadov, v rámci dopravy sa snaží spĺňať na vozidlách najprísnejšie európske limity EURO 6 a v rámci vinohradníctva úspešne aplikovať systém integrovanej produkcie za minimalizácie chemických zásahov do prírody.


NOSRETI Group podporuje činnosť Detského centra Domček v Ostrave, ktoré sa snaží vytvoriť náhradný „domov“ deťom do 3 rokov a je sponzorovaný pravidelným sponzorom kultúrnej udalosti Ostravska „Czech dance open“.
  
 
NOSRETI Specialtransport

 

NOSRETI Specialtransport

 

NOSRETI Specialtransport si dvadsaťpäť rokov drží postavenie jednotky v oblasti prepráv ťažkých a nadrozmerných nákladov na českom trhu i slovenskom trhu. Disponuje moderným a variabilným vozovým parkom a vďaka najmodernejšej technikeschopní prepraviť náklady vyšších hmotností a extrémnejších rozmerov ako v minulosti.Náklad je u nich v úplnom bezpečí a môžete si byť istí, že dorazí v poriadku a včas na miesto určenia kdekoľvek na svete.

 NOSRETI velkoobchod
 

NOSRETI velkoobchod

 

NOSRETI velkoobchod na českom a slovenskom trhu predáva vlastnú značku NORDline, výhradne zastupuje dánsku firmu Vestfrost a v sortimente ponúka tiež výrobky renomovaných značiek- JUKA, ZOIN, Polair, Byfal atď. 


 Nosreti reality
 

NOSRETI reality

NOSRETI reality spravuje a prenajíma nehnuteľnosti v rámci celej Českej republiky. Svojim nájomcom ponúka kvalitné nehnuteľnosti na atraktívnych miestach za priaznivé ceny. Všetky nehnuteľnosti v ich majetku a hlavným cieľom je, aby sa u nich nájomcovi cítili dobre a mohli sa naplno venovať svojmu podnikaniu a starosti o nehnuteľnosti prenechali nám.

 
Nosreti SK Slovenská republika
 

NOSRETI SK

 

NOSRETI SK poskytuje služby ťažké a nadrozmerné prepravy a veľkoobchodný predaj slovenským zákazníkom.

 
Vinařství Nosreti
 

Vinařství Nosreti

 

Vinárstvo NOSRETI je rodinné vinárstvo v malebnej obci Zaječí na južnej Morave v blízkosti Lednicko-valtického areálu. Na vlastných viniciach pestuje šetrným spôsobom hrozno, z ktorého vyrába v unikátnych pivniciach kvalitné prívlastkové vína. Svojim hosťom ponúka ubytovanie v areáli vinárstva v štýlovom penzióne a moderných bungalovoch s neopakovateľným výhľadom na Pálavu a Novomlýnske priehradu. Odhaľte čaro južnej Moravy.

 

     © 2018 NOSRETI SK, s.r.o.
Nosreti Group