Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Nosreti divize special transport

Ťažká doprava
Špeciálna doprava
Služby v doprave


Hlavnou náplňou spoločnosti NOSRETI SK, s.r.o., strediska Specialtransport sú komplexné služby pri prepravách ťažkých a nadrozmerných nákladov.

Sme špecialisti na prepravu nákladov o hmotnosti až 800 ton. Naša materská spoločnosť má 60 ročné skúsenosti v ťažkej doprave a disponujeme moderným a variabilným vozidlovým parkom, vďaka ktorému prepravíme akékoľvek bremeno do ktoréhokoľvek miesta na svete. Naším hlavným cieľom je stopercentný servis našim klientom.


těžká doprava

Ťažká doprava

Ťažká doprava je tvorená samostatnými flotilami vozidiel od ľahkých 2 nápravových hlbín a dvojnásobne rozťažiteľných návesov až po modulárny systém ťažkých THP náprav vrátane bohatého príslušenstva a doplnkov. Ponúkame špeciálne ultranízke hlbinné návesy, kotlové lôžka, oplenovú súpravu ale aj 170 t hlbinné lôžka s vlastnou výškou iba 250 mm.

speciální doprava

Špeciálna doprava

Špeciálna doprava disponuje súpravami, ktoré tvoria 2 nápravové ťahače MAN a rovinné a taktiež jumbo návesy. Tieto vozidlá poskytujú široké prepravné možnosti. Návesy sú vybavené nájazdovými rampami pre jednoduchý nájazd prepravovanej kolesovej techniky a strmeňmi pre prepravu kontajnerov.

služby

Služby v doprave

Naša spoločnosť okrem samotnej realizácie prepráv ponúka taktiež poradenskú a projekčnú činnosť, ktorá spočíva v spolupráci so zákazníkom pri stanovení optimálnych veľkostí a rozmerov prepravovaných celkov a návrhov ideálnych trás, ktoré zabezpečuje vlastné trasovacie oddelenie vrátane mostného špecialistu. Sprievod nadrozmerných nákladov zabezpečujeme vlastnými plne vybavenými vozidlami u nás a taktiež v zahraničí.


Kontakty strediska Specialtransport

     © 2018 NOSRETI SK, s.r.o.
Nosreti Group