Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Nosreti divize velkoobchod

Biela technika
Gastro zariadenia
Tepelné čerpadlá


Hlavným zameraním spoločnosti Nosreti SK, s.r.o. je veľkoobchodný predaj tovaru v oblasti bielej techniky, gastro zariadenie a tepelných čerpadiel.

Na českom a slovenskom trhu predávame vlastnú značku NORDline, výhradne zastupujeme dánsku firmu Vestfrost a v sortimente ponúkame tiež výrobky renomovaných značiek – JUKA, ZOIN, Polair, Byfal atď.


Špecializujeme sa na predaj tohto tovaru:


Biela technika

 

Pod vlastnou značkou NORDline ponúkame na českom a slovenskom trhu domáce chladničky, kombinované chladničky, mrazničky, práčky, umývačky a vinotéky. Široký sortiment domácich spotrebičov dopĺňajú výrobky poprednej svetovej značky Vestfrost, dánskeho výrobcu s dlhodobou tradíciou.

 

Gastro zariadenia

 

Prinášame komplexné riešenie pre gastronómiu v oblasti chladiacej a varnej technológie. Jedná sa o veľkokapacitné skrine, chladiace vitríny obslužné aj prístenné, veľkokapacitné mrazničky, obslužné boxy, fritézy, kontaktné grily, platne a veľa ďalších výrobkov pre vybavenie potravinárskych obchodov, prevádzok, hotelov a reštaurácii.

 

Tepelné čerpadlá

 

Tepelné čerpadlá, bazénové čerpadlá, solárne panely a klimatizácie značky NORDline, ktorá si necháva firma NOSRETI a.s. montovať u popredných výrobcov tohto zariadenia, patrí dnes k tomu najlepšiemu, čo v pomere cena / kvalita český a slovenský trh ponúka.

 


Akčná ponuka Gastrosiete (december 2018)

   
Gastrosiete 12/2018 


          

 


Katalóg 2017 - 2018

 

Katalog SK
 
Na stiahnutie

Na stiahnutie - po stránkach

Kontakty strediska Veľkoobchod

Manager veľkoobchodu elektro

Branislav Mrva
+421 911 770 460
     © 2018 NOSRETI SK, s.r.o.
Nosreti Group